emigratiebegeleiding
VanderSlikke rentmeesters beschikt in Frankrijk over een erkend makelaarskantoor: AVS-France.
AVS-France zorgt voor een doorlopend aantrekkelijk aanbod van melkvee- en akkerbouwbedrijven. Maar ook voor de vleesveehouderij, de groenteteelt en voor de wijnbouw zijn er volop mogelijkheden in dit grote land.
AVS-France is er voor verplaatsers uit Nederland maar richt zich ook op Denen, Belgen en Zwitsers die een bedrijf in Frankrijk zoeken.
Medewerkers van AVS-France kennen de wet- en regelgeving in Frankrijk. Zij volgen de ontwikkelingen op de Franse grondmarkt op de voet. Aan verplaatsers bieden zij de juiste ondersteuning bij het zoeken en aankopen van onroerend goed.
Het opstellen van het koopcontract en het laten passeren van de akte vereist kennis en ervaring. Daarnaast is het opstellen van het bedrijfsplan en het verkrijgen van de nodige vergunningen van doorslaggevend belang.
Door kennis van de fiscale wetgeving adviseert AVS-France in overleg met een accountant ook over de keuze van de juiste ondernemingsvorm. Dit kan belastingclaims voorkomen of beperken.
Het regelen van een passende financiering en begeleiding bij de opstart van het nieuwe bedrijf behoren ook tot de service van AVS-France.
Ondernemers die zich in Frankrijk willen vestigen worden vanaf het begin van het proces ondersteund door een emigratiebegeleider.
VanderSlikke rentmeesters heeft hiervoor de heer Leo Dorresteijn aangetrokken die deskundig is op het gebied van de Nederlandse landbouw maar ook de nodige kennis heeft over Frankrijk. Hij is het aanspreekpunt voor iedereen die vragen heeft over zijn mogelijkheden in Frankrijk
De heer Dorresteijn kunt u bereiken onder tel.nr. 06-22544484